Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Wrzesień 7, 2020 Wyłącz przez admin

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Uprzejmość i empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowomodnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a szef kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki nadrzędne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też przeróżne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia budynku zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz miejsc usługowych.