Jakim sposobem przygotować sylwetkę na lato?

Jakim sposobem przygotować sylwetkę na lato?

Kwiecień 5, 2021 Wyłącz przez admin

Posiadanie chudej sylwetki to utopia wielu osób, jednakże nie każdy ma prawo sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Czasem nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W stereotypowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to naturalnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a też daje wybitnie olśniewające rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od szablonowej tym, iż nie wymaga trudnej interwencji chirurgicznej, a na domiar tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, iż jest to metoda dla osób, jakie pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a rezultaty dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, bo zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem sprawić, aby ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto także zatroszczyć się o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, ażeby podkreślić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeżeli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o każdej porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły wolno odszukać na naszej witrynie.